Znalostní soutěž „EUROTIME 2011

Informační síť EUROPE DIRECT Česká republika a Zastoupení Evropské komise v ČR vyhlašují znalostní soutěž „EUROTIME 2011“ pro věkové kategorie – 0 – 14 let a 15 – 99 let.
Soutěž probíhá formou znalostního kvízu s tématikou Evropské unie a na jeho vyplnění se může podílet opravdu celá rodina, nebo mohou např. děti soutěžit v 1. kategorii a rodiče nebo paní učitelky ve druhé kategorii.  Každý si může vyplnit test sám za sebe a zkusit štěstí. Soutěží se o notebooky. Vyhrát můžete hned dvakrát!

Soutěžící zakroužkuje nebo jinak označí v kvízu odpovědi (např. barevně, tučně, podtrhnutím), o kterých si myslí, že jsou správné, a test doručí do nejbližšího informačního centra EUROPE DIRECT.
Kvízy v obou kategoriích jsou dostupné v sekci ke stažení na stránkách Europe Direct.
Z došlých, správně vyplněných, kvízů budou v jednotlivých centrech Europe Direct vylosováni v každé kategorii tři výherci. Navíc z těchto regionálních výherců budou opět vylosováni dva šťastlivci, jeden v dětské (0 – 14 let) a jeden v dospělé kategorii (15 – 99 let), kteří získají notebook od Zastoupení Evropské unie a kteří budou pozváni i s doprovodem na slavnostní celorepublikové vyhlášení do Evropského domu v Praze. Hlavní ceny bude předávat vedoucí Zastoupení Evropské komise v ČR Jan Michal. Výsledky soutěže a výherci budou zveřejněni po skončení soutěže na webových stránkách www.europedirect.cz. Vyplněný celý kvíz je nutné doručit do 29. dubna 2011 (PROSÍME O DORUČENÍ CELÝCH KVÍZŮ S VAŠIMI ODPOVĚĎMI, ne pouze seznamů odpovědí bez názvů otázek).Prosím, nezapomeňte vyplnit čitelně kontaktní údaje, abychom Vás mohli v případě výhry informovat.
Možnosti doručení vyplněného kvízu:
osobně
do informačního centra EUROPE DIRECT (Brno, České Budějovice, Dvůr Králové nad Labem, Jihlava, Most, Nový Jičín, Olomouc, Pardubice, Plzeň), P
Poštou na adresu nejbližšího informačního centra EUROPE DIRECT,
e-mailem na adresu nejbližšího informačního centra EUROPE DIRECT,Další informace a kontakty najdete na stránkách www.europedirect.cz

Přejít nahoru