EUROPE DAY 2007 na Zlatém Andělu

Evropské hnutí v České republice letos již po sedmé pořádalo Evropský den, který se uskutečnil v mnoha městech České republiky. V Praze se s podporou Městské části Prahy 5 a ZP MV ČR tato akce soustředila na pěší zónu u Zlatého Anděla.

 

Hned na úvod krásného odpoledne upoutali pozornost diváky členové Traditional jazz studia pod vedením Pavla Smetáčka a tanečního studia POHYB pod vedením paní Hany Bartošové. Výtečné jazzové skladby se sólovými party pro klarinet a saxofon byly hlavním lákadlem pro kolemjdoucí chodce. Poté návštěvníky Evropského dne 2007 u Zlatého Anděla přivítal vicepresident European Movement International pan Edvard Outrata a místostarosta MČ Prahy 5 pan Ing. Petr Horák.

Následoval zábavný program plný jazzu, soutěží pro děti, který podtrhla další vystoupení tanečního studia POHYB. Nejúspěšnější byla pěvecká soutěž pro děti, která se oproti plánu několikrát opakovala. Vítězové dostali trička s emblémem Evropského dne 2007, hračky, knížky, leporela, bonbony a další dárky. K dispozici byly pestrobarevné nafukovací balónky, informační materiály, pohlednice či vlaječky EU.

Návštěvníci si odnesli nejen dobrý pocit z Evropského dne 2007, ale také mnoho užitečných informačních materiálů.

Celá akce skončila až v půl sedmé odpoledne.

Přejít nahoru